To, co widzisz, to wierzchołek góry lodowej🏔️

Często słyszę, że tak firma to MI SIĘ TAK ROZWIJA😅

No tak się rozwija, a ja leżę z kawką na kanapie i patrzę, na ten rozwój, a hajs leci na mnie z sufitu i klienci mnie proszą o bycie moim klientem. Współpracownicy nigdy nie mają problemów, od maili mam inteligentnego bota, reklamy na Facebooku są za darmo, a marketing robi się sam, bo przecież moja firma jest the best i nie ma nic do poprawy.
Obsługa klienta to pyłek kwiatowy, który zbieram jak pszczółka, lepiąc sobie potem z niego idealnego klienta i wszystko jest miodzio👌
Nie muszę się martwić o kryzys i o to, że jako przedsiębiorca nie mogę chorować, a jako kobieta- przedsiębiorca mogę iść urlop macierzyński i cieszyć się rodziną, bo to przecież zero stresu i kupa wolnego czasu.
Ba! Twoi współpracownicy też nigdy nie chorują i będą z Tobą pracować forever. Organizacja pracy sobie i innym, odpowiedzialność za wszystko, bo wszystko leży na Tobie niczym puchowa kołderka, która tylko czasami przygniata Cię tak, że nie możesz złapać tchu, a kiedy naciągasz ją sobie na głowę, to odkrywają się stopy i konkurencja Cię gila po paluszkach.
Dbanie o relacje międzyludzkie i biznesowe to pikuś, a klient i pracownik jest zawsze zadowolony.
Do tego tak dużo czasu wolnego i poświęcanie go na rozwijanie pasji lub dbanie o swoją duszę, mózg i ciało to coś, co najbardziej kocham w posiadaniu własnej firmy.
Aaaaa no i urząd skarbowy i ZUS wysyła kartki na święta, dziękując za regularne opłaty❤️

To, co widzisz, to tylko efekty. Słowo 'tylko’ zastępuję sobie po cichutku słowem 'aż’, ale jedynie ktoś, kto działa wie, ile dzieli te dwa słowa.

Kocham to, co robię, ale JA TO ROBIĘ, a nie robi się samo.

A jak u Ciebie 'się rozwija’ to, czym się zajmujesz? 🤔😁

Na pewno nagram odcinek o mitach w prowadzeniu biznesu!🎙️

Na zdjęciu jest widoczny kawałek mojej góry lodowej: @agnes.marcinkowska wyróżniona w plebiscycie @menedzerroku i zestaw wyróżnień dla Lerne! Szkoły językowej w @rownafirma , z których jestem bardzo dumna i pokazują, że warto się tam wdrapywać🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *